vasárnap, szeptember 25, 2005

Emelt fővel távoztunk

A hétvégén Pilisszentiván ellen játszottunk. Az első félidőben végig kontrákkal próbáltuk megzavarni a vendégcsapat masszív védelmét, ám csatáraink valahányszor próbálkoztak mind untalan sikertelenül. A vendég együttes támadásai is kimaradtak. Így a félidő végéig maradt az igazságos 0-0-ás állás. A mérkőzés krónikájához hozzá tartózik, hogy még az első félidő vége előtt a családi okok miatt távozni kényszerülő ám addig jól játszó Mák Bence helyére állt be BMW. Még ugyanebben a játék részben megsérült Szedla, de még folytatni tudta a játékot. Az első félidő legnagyobb helyzete Dani előtt adódott. Egy esernyő csel után ballal bombázott a kapu bal felső sarka felé de a kapus ujjheggyel menteni tudott.
A második félidőben ugyanolyan elánnal küzdöttünk, mint az elsőben. A 70.-edik perc környékéig maradt a 0-0-ás eredmény. Ezt követően az ellenfél erőszakos csatára szerzett vezetést 0-1 Szentiván javára. Egy távoli lövést követően a kipattanó labdára egy szemfüles csatár lecsapott így az állás 0-2. Az ezt követő 15 perc során egyre adódtak előttünk helyzetek, de ezek közül mindösszesen egyet váltottunk gólra. Amit Raul szabadrúgásból szerzett (1-2). A vége előtt sajnos Bálint súlyos sérülést szenvedett el a játékot már nem tudta folytatni, helyére Kondor Ádám állt be.